Stop-Prolux Consulting Int.s.r.o.

9. 06. 2010 9:34:46
Mnozí z poškozených klientů po traumatu z doteku ZLA zvaného Prolux trpí zdravotními problémy, které by neměli zanedbat! Kdyby se obrátili se svými potížemi na lékaře, mohli by následně tuto skutečnost uvést ve své žalobě jako újmu na zdraví! Pokud tedy nějaký právník, bude vůbec ochoten, se případem klienta podvedeného Proluxem zabývat! (Více informací o zlo-činnosti Proluxu, naleznete na stránkách STOP-PROLUX )

Posttraumatická stresová porucha (PTSP či PTSD, z angl. Posttraumatic Stress Disorder), někdy též posttraumatický stresový syndrom (PTSS), jinak také nazývána jako reakce na závažný stres (v MKN skupina F43), vzniká jako reakce na traumatickou událost. Postižený opakovaně prožívá událost v myšlenkách, snech a fantaziích a vyhýbá se místům a situacím, ve kterých k události došlo. Podle DSM-IV je PTSD definován jako duševní porucha, která vzniká po náhlých, život či osobní integritu ohrožujících událostech. Otřesnou událost může zažít přímo pacient sám nebo jeho blízký člověk (příbuzní či přátelé), eventuálně může být přítomen pouze jako svědek. V současné době nahlížíme na PTSD zjednodušeně řečeno jako na stav, kdy selže začlenění traumatického zážitku mezi ostatní každodenní zkušenosti.

Porucha se často projevuje poruchami spánku, soustředění nebo úlekovými reakcemi. Současně s PTSD se může vyskytovat i deprese, generalizovaná úzkostná porucha, OCD, agorafobie, depersonalizace nebo různé závislosti. Rozlišuje se akutní reakce na stres (příznaky trvají méně než 3 měsíce) a chronická PTSD (příznaky trvání déle než 3 měsíce).

Ke vzniku posttraumatické stresové poruchy může dojít následkem situací ohrožujících postiženého nebo jeho blízké (např. válka, povodně, požár, těžký úraz, autonehoda, znásilnění, únos, život ohrožující choroba) nebo v důsledku změn v mezilidských vztazích a sociálních rolích (ztráta zaměstnání, nevěra partnera, rozvod, návštěva makléře RK Prolux Consulting Int.s.r.o....a podobně).

Fyzické násilí na člověku se odsuzuje. Když napadne silnější slabšího je to silně odsuzované. A když ještě k tomu útočník použije své znalosti z bojových umění je to odporné a je to ze zákona zakázané.
Ale když položí na lopatky PRÁVNĚ silnější a znalejší občan druhého, který má slabé právní vědomí, považují to právníci, soudci atp. za úspěch. Že je to vlastně násílí je ani nenapadne. Je to svinstvo a sprosťárna a legalizované násilí na občanech.

V případě PROLUXU tento používá služeb silné právnické mafie. Ale vše je podle zákona a stát to akceptuje. Stát nechává VĚDOMĚ likvidovat občany právnickými mafiány.Je to evidentně právní násilí na prakticky bezbranných občanech, kteří v zoufalství hledají pomoc u členů téže mafie, která občany znásilňuje. Občan pak platí jednak násilníkům a také jejich rádobyochráncům.
Vše je podle platných zákonů a práva, prohlašuje hrdě náš právní stát.

Alfons

Takto se vyjádřil na strákách STOP-PROLUX, jeden z poškozených klientů a mě nezbývá, než s ním souhlasit.

Jak jinak, než napomáhání trestnému činu, lze kvalifikovat odmítnutí právní pomoci v tomto konkrétním případě!

2.6. 2O10

Dobrý den,

Jsem jedna z mnoha podvedených Proluxem a teď mám exekuci na 397 000 Jsem z toho na mrtvici.Dnes mi přišel exekuční příkaz!

13.7.2005 jsem s nimi podepsala smlouvu .Ani jednou mě RK nekontaktovala tak jsem dala 29.5.2006 výpověd. Koncem roku 2006 jsem domek prodala a již to běželo.Nejdřív žádali 190000 provizi, kterou jsem jim nevyaplatila a jela jsem do Teplic za p. Valentovou ,která mi řekla že to dá do pořádku a kdyby byly problémy tak že mi zavolá,jinak at si nedělám starost. Tak jsem bohužel věřila že je všechno v pořádku a ted jsem na mrtvici.

Žádné předvolání k soudu jsem nedostala až dnes přišel rovnou exekuční příkaz. Zítra jdu na policii do Prahy ,Přípotoční . Zítra vám pošlu dokumentaci.Moc děkuji za podporu.Pokud mužu poprosit o pomoc budu moc ráda. Děkuji M.F

A o 5 dní později:

Paní Světlano, udělala jsem jak jste řekla. Podala jsem včera trestní oznámení na RK Prolux, mluvila jsem i s p.Hanzlíkem všechno jsem mu řekla a ten mi doporučil také dát trestní oznámení a u právníka sepsat žalobu.Dnes jsem byla u právníka a ten mi odmítl žalobu sepsat že proti PROLUXU je to beznadějné, že budou postupovat podle smlouvy.Ted jsem se ale uplně zhroutila protože mi exekutor zablokoval učet i když mám 15 dnu na odvolání a to je až 15.6.Nevím co mám dál dělat.

Toto snad ani nelze komentovat bez použití vulgarit!

O co se starají politici ? Koho zajímá příběh oloupené důchodkyně? Koho zajímají příběhy stovek oloupených??? Nikoho to nezajímá! Starají se všichni jen a pouze o svá koryta! Právníci, kteří vystudovali za naše peníze, odmítají poskytnout pomoc! Toto nepskytnutí první pomoci, je z mého pohledu srovnatelné s neposkytnutím první pomoci bližnímu při autonehodě, přepadení, nebo živelné katestrofě!

Politici tvrdí, že problém je mimo jejich kompetence!

Sdružení na obranu spotřebitelů SOS dělá mrtvého brouka a na dotazy týkající se Proluxu nereaguje!!!! Za co dostáváSOS od státu milionové roční dotace ??? Konkrétně pro rok 2010 se jedná o částku 5 300 000 na provoz jejich webových stránek! Když se ovšem chcete zaregistrovat, abyste mohli poprosit o radu, platíte další peníze!

Jak je možné, že na stránky SOS, není možné vložit příspěvky týkající RK Prolux??? Poslední příspěvky na toto téma, které se tam zobrazují, jsou z loňského roku!

Nenabízí se zde snad podezření z korupce? Podle mého názoru ANO! Jinak si jednání Občanského sdružení SOS, nedovedu vysvětlit!

Nezdá se Vám vážení, že jest cosi prohnilého ve státě Českém?

Autor: Světlana Glaserová | středa 9.6.2010 9:34 | karma článku: 23.17 | přečteno: 2371x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Mária Tvrdoňová

Môže sa sociopat stať kresťanom a dostať sa do neba?

Ak je pravdivý materialistický svetonázor, že všetky rozhodnutia človeka sú len výsledkom procesov, ktoré prebiehajú v jeho mozgu, máme vôbec slobodnú vôľu a mal by byť človek potrestaný za zlé činy?

20.6.2019 v 9:25 | Karma článku: 5.27 | Přečteno: 120 | Diskuse

Vladimír Havránek

Zkorumpovaný antimonopolní úřad zve na Letnou...

To, co se děje v posledních měsících na antimonopolním úřadu je smutným obrazem korupce u nás. Petr Rafaj, který je jeho šéfem si udělal z organizace, která by měla korupci potírat doslova dojnou krávu. Po kauze s tendrem na mýto

20.6.2019 v 9:21 | Karma článku: 16.08 | Přečteno: 364 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Na mexické vlně rovnou do pekla…

Tento můj blog budiž varováním všem ženám a dívkám, které uvažují nad tím, že si najdou životního partnera v cizině. Samozřejmě, že mnohdy to „klapne“, já dnes píšu o tom, jak to vypadá, když to neklapne...

20.6.2019 v 8:19 | Karma článku: 20.64 | Přečteno: 870 | Diskuse

Lenka Hoffmannová

Křesťané v nebezpečí na Blízkém východě dobrovolně slouží v izraelské armádě

Křesťané se dobrovolně připojili k izraelské armádě IDF, aby bránili jedinou zemi, která je chrání na Blízkém východě

20.6.2019 v 8:06 | Karma článku: 17.06 | Přečteno: 196 | Diskuse

Michal Konečný

Sousedy si člověk nevybírá.

Angela Merkelová se po havárii v japonské elektrárně ve Fukušimě rozhodla, že Německo nebude mít atomové elektrárny. Jaderné schluß. Na rozdíl od Japonska ale Německo leží na pevné zemské desce a žádná Fukušima tam nehrozí.

20.6.2019 v 7:55 | Karma článku: 14.61 | Přečteno: 222 | Diskuse
Počet článků 44 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2090

Spisovatelka - výtvarnice

knihy

Kdopak by se šmejdů bál? 2015   

Rusanda na větvi 2016

https://www.bux.cz/autor/83894-glaserova-svetlana

Nově taky ještě nevydaná kniha 

Trosečník sibiřský

 

 

 

 

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více

Najdete na iDNES.cz