Objev dne!

19. 07. 2010 10:10:10
Heuréka! Konečně jsem na to kápla! Zaměstnanci realitní kanceláře Prolux Consulting Int.s.r.o. nejsou lidé! Jsou to Androidé, zkonstruovaní japonskými experty v tajných laboratořích v USA !

android-diagnose.jpg

Připadá vám snad moje tvrzení příliš krkolomné? Připomíná vám to science fiction a myslíte si, že moc čučim na bednu? Mýlíte se vážení! Realita všedních dnů, předčí leckdy i tu nejbujnější fantazii!

E-mail tohoto znění, jsem poslala minulé pondělí na adresu realitní kanceláře, respektive reklamní agentury Prolux Consulting Int.s.r.o.

Vážení!
Tímto Vám oznamuji jménem občanského sdružení "STOP"http://stop-prolux.webnode.cz/, že dne 3.9. 2010 od 13,00, se bude před sídlem Vaší firmy Prolux Consulting Int.s.r.o. v Praze na Václavském náměstí, konat demonstrace Vámi poškozených klientů za účasti ČT i jiných médií. Dáváme Vám tímto možnost, vyjádřit se k Vašim obchodním praktikám přímo z očí do očí!
S pozdravem! Světlana Glaserová

Vzápětí, jsem obdržela tuto sms zprávu na můj mobil:

Vazeni,jsme pripraveni Vam zodpovedet veskere Vase dotazy velmi rychle.

Chvíli jsem uvažovala, zda mám toto chápat, jako vstřícnou odpověď na můj mail a těšit se na pokec s Proluxátory.

Pak mi to ale náhle secvaklo! A spousta nejasností, kolem podivných praktik Proluxu, dostalo v tom okamžení naprosto zřetelné obrysy!...Divím se jen, že to nenapadlo někoho dříve!

Zaměstnanci reklamní agentury Prolux, totiž nejsou vůbec lidmi, anóbrž androidy na dálku řízenými z Floridy panem velkým šéfem Petrem Jasanským!

A nastavení jejich programu, jim vlastně ani nedovoluje generovat jiné odpovědi!

O tom, že tito lidé ve skutečnosi nejsou živými bytostmi, konec konců vypovídá i absence jakékoli soudnosti, o soucítění ani nemluvě!

Jak by taky mohl člověk od stroje očekávat soucit, že?

Tímto se navíc vysvětluje i přesvědčení Proluxátorů o správnosti jejich počínání a přesvědčení o bezúhonnosti jejich chlebodárce pana Jasanského! Nejedná se totiž o přesvědčení v pravém smyslu slova, ale o nainstalovaný program!

Výňatek ze sebechvály "zaměstnanců" Proluxu na jejich stránkách:

...A když se po krátké době podívám do naší nabídky a zjistím, že tento klient s naší pomocí již nemovitost prodal, tak mě to nejen těší, ale hlavně utvrzuje v tom, že tato forma prodeje vážně naprosto perfektně funguje. Je-li možne takto pomoci klientovi, pak nemám jiný cil než dělit se o své dojmy a zkušenosti s dalšími lidmi, s nimiž nás pojí stejný cíl. Prodat za maximalní cenu a co nejrychleji.

A výňatek z referencí klientů:

Měl jsem sjednanou schůzku dnes v 11.36 hod.s Vaší oblastní referentkou, byl jsem velice spokojen, podmínky smlouvy mi byly vysvětleny.
klient J.S., okr. Ostrava

Velmi by mě zajímalo, zda jsou spokojení klienti Proluxu, rovněž androidy. Nebo zda vznikli pouze v hlavě pana Jasanského, když se slunil na pláži v Pompánu?

Ale možná pana Jasanského krapet přeceňuji a v případě "spokojených" klientů, je vše o mnoho prostší!

Když si pozorně přečtete všechny příspěvky na stránkách Proluxu,

http://www.affordabledentalofpompano.com/prolux/index.php?param=reference

zjistíte, že žádný z těchto klientů, nepíše nic o tom, že by prostřednictvím Proluxu svoji nemovitost skutečně PRODAL!..Docela by mě tedy zajímalo, jak hodně budou tito "spokojení" klienti skutečně spokojení, tak za půl roku... za rok!

Až si sami , nebo s jinou opravdickou realitkou, nemovitost prodají a příjde jim od ANDROIDŮ doporučené psaní s oznámením o uvalení exekuce na jejich účty a majetek!

Nojo no, za hloupost se holt platí!...Ale co! Pár set tisíc korun sem! Párset tisíc tam! Koneckonců, můžeme být rádi, že pan Jasanský nenechal své ANDROIDY naprogramovat třeba k...teroristickým útokům!

Autor: Světlana Glaserová | pondělí 19.7.2010 10:10 | karma článku: 18.33 | přečteno: 2335x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Mária Tvrdoňová

Môže sa sociopat stať kresťanom a dostať sa do neba?

Ak je pravdivý materialistický svetonázor, že všetky rozhodnutia človeka sú len výsledkom procesov, ktoré prebiehajú v jeho mozgu, máme vôbec slobodnú vôľu a mal by byť človek potrestaný za zlé činy?

20.6.2019 v 9:25 | Karma článku: 5.27 | Přečteno: 123 | Diskuse

Vladimír Havránek

Zkorumpovaný antimonopolní úřad zve na Letnou...

To, co se děje v posledních měsících na antimonopolním úřadu je smutným obrazem korupce u nás. Petr Rafaj, který je jeho šéfem si udělal z organizace, která by měla korupci potírat doslova dojnou krávu. Po kauze s tendrem na mýto

20.6.2019 v 9:21 | Karma článku: 16.08 | Přečteno: 380 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Na mexické vlně rovnou do pekla…

Tento můj blog budiž varováním všem ženám a dívkám, které uvažují nad tím, že si najdou životního partnera v cizině. Samozřejmě, že mnohdy to „klapne“, já dnes píšu o tom, jak to vypadá, když to neklapne...

20.6.2019 v 8:19 | Karma článku: 21.03 | Přečteno: 930 | Diskuse

Lenka Hoffmannová

Křesťané v nebezpečí na Blízkém východě dobrovolně slouží v izraelské armádě

Křesťané se dobrovolně připojili k izraelské armádě IDF, aby bránili jedinou zemi, která je chrání na Blízkém východě

20.6.2019 v 8:06 | Karma článku: 17.06 | Přečteno: 196 | Diskuse

Michal Konečný

Sousedy si člověk nevybírá.

Angela Merkelová se po havárii v japonské elektrárně ve Fukušimě rozhodla, že Německo nebude mít atomové elektrárny. Jaderné schluß. Na rozdíl od Japonska ale Německo leží na pevné zemské desce a žádná Fukušima tam nehrozí.

20.6.2019 v 7:55 | Karma článku: 14.61 | Přečteno: 227 | Diskuse
Počet článků 44 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2090

Spisovatelka - výtvarnice

knihy

Kdopak by se šmejdů bál? 2015   

Rusanda na větvi 2016

https://www.bux.cz/autor/83894-glaserova-svetlana

Nově taky ještě nevydaná kniha 

Trosečník sibiřský

 

 

 

 

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

více

Najdete na iDNES.cz