Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

McKnap

karma

Dobře napsané... naprostý souhlas až na tu poslední větu s panem prezidentem... Ta propiska s tím asi nemá moc společného..

0/0
26.7.2011 10:44

Smrť

Nemůžu Vám napsat svůj upřímný názor,

neb jsem na cenzorském blacklistu a ani nepatrný náznak vulgarity mi neprojde, ale osobně vnímám v posledních letech pouze rostoucí zděšení, co všechno je v téhle zemi možné, a že čím je člověk větší grázl a zloděj, tím bezpečněji se zde může cítit. Hnus a hanba [>-]Rv.

0/0
22.7.2011 11:04

raz

Odvážné..i se jmény! Bravo!

Mně ještě chybí jména rozhodců sdružených ve zníněné obchodní společnosti "rozhodců" zapojených do tohoto podvodu. Jakékoliv soukromé sdružení rozhodců prosím nezaměňovat za Rozhodčí senát HOK.Obchodní společnost s jakýmkoliv předmětem činnosti je přímo povinna orientovat se na dosažení zisku, nikoliv orientovat se na dosažení spravedlnosti. Tak proč se pozastavovat nebo kritizovat činnost Sdružení rozhodců,a.s.?Najmu-li si advokáta, člena Sdružení rozhodců,a.s.,předpokládám, že rozhodne jen v mém zájmu, jak se při řízení před soukromým rozhodcem stalo zvykem. Rozhodce je postižitelný jen v případě,že poruší zásadním způsobem právo některé ze stran sporu, popřípadě když nedodrží postup řízení. Jinak je nepostižitelný stejně jako soudce s tím rozdílem, že proti nálezu rozhodce není možný (až na zcela nepatrné v zákoně stanovené vyjímky) opravný prostředek., jakým je třeba odvolání u řízení před soudem, když nejme s rozsudkem soudce spokojeni.

Takže karma za odvahu i za text!

0/0
21.7.2011 14:48

R. Hrabovský

Podraz jak slon

R^ Nedejte se, bojujte dál. Ono to asi moc nepomůže, ale fandím Vám...

0/0
21.7.2011 14:42

Zálohovaný obal 10

B.smajlík

EU

0/0
21.7.2011 11:57

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz