Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nejsem přezdívka

Fakt síla!

Přiznám se, že kdyby ty prachy chtěl kvůli mým článkům někdo po mně, byla by ve mně asi malá dušička. Na druhou stranu si myslím, že uspět se žalobou na "ochranu dobré pověsti" není žádná sranda - firma totiž musí dokázat, že to, co píšete, není pravda (a ona neumí ani pořádně sepsat žalobu). O té firmě jsem až do dneška vůbec nevěděl. Díky její žalobě (a Vašim článkům) už o ní vím a nemyslím, že by si tím Prolux nějak zvlášť pomohl. Ode dneška budu Váš blog pravidelně sledovat. A držím Vám palce!

0/0
5.10.2010 13:45

Brambora Horká

Re: Fakt síla!

Díky za reakci! Trošku háček je ovšem  v tom, že podle zákonů, nikoli oni musí dokázat svou dobrou pověst, ale já musím dokázat jejich špatnou....Ale větší problém v tom  nevidím! Naštěstí na své  "dobré pověsti" ONI pracovali již mnoho let před tím, než jsem JÁ měla tu "čest" se s nimi setkat ;-)

0/0
5.10.2010 15:24

Nejsem přezdívka

Re: Fakt síla!

No, nevím, právník nejsem, ale pokud vím, tak břímě dokazování leží na žalující straně. Když mě někdo zažaluje, že jsem vrah, není na mně, abych dokazoval, že vrahem nejsem. To žalobce musí dokázat, že jím jsem. Takže když mě obviní, že jsem pomlouvač, tak já nemusím dokazovat, že jím nejsem. To žalobce musí dokazovat, že pomlouvám (tedy podle mě - jak říkám, právník nejsem).:-)  

0/0
5.10.2010 17:17

Brambora Horká

Re: Fakt síla!

Nojo!... Možná to už  pletu, protože jsem na ně souběžně podala tu hromadnou žalobu a tam jim zase já musím dokazovat, že oni klamou a podvádějí klienty....:-P Fakt že ale docela dost náročnýho koníčka jsem si vybrala!

0/0
5.10.2010 20:52

rafol

Zalobce

si nemohl prat vytvorit vetsi antireklamu, nez jakou ted ma diky te zalobe ;-D

0/0
5.10.2010 13:40

Brambora Horká

Re: Zalobce

Taky si mohli vzít amplion a křičet na Václaváku, že kecám ;-D Ale ono není všem dnům konec! Třeba i na takovou reklamu dojde, až jim dočista selžou brzdy

0/0
5.10.2010 15:27

isabell

...

Váš blog i stránky sleduji a moc vám ve vašem "boji" držím palce! ;-)

 Nemám přímou zkušenost s Proluxem, (pouze sprostředkovanou od blízkého člověka), ale i tak vím dost a je proto pro mne velikou záhadou, že se i nadále najde tak velké množství lidí, kteří jim na ty hnusné intriky naletí 8-o

0/0
5.10.2010 13:01

Brambora Horká

Re: ...

Díky! Dělám co mohu, aby o Proluxu vědělo co nejvíce lidí;-)

0/0
5.10.2010 13:15

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz